Utsource sitesine girmek için Buraya Tıklayın

IC Yongaları

74 serisi Dijital Tümleşik Devreler

CD40 serisi Dijital Tümleşik Devreler

Optik Kuplörler

Saat ve Hesap Makinesi IC'leri

İşlemsel Yükselteçler

Güç Anahtarı IC'leri

Sürücü Ic'leri

Flash Bellek

Hafıza

Ses Özel Amaçlı

Saat/Zamanlama - Uygulamaya Özel

Saat/Zamanlama - Saat Tampon Sürücüleri

Saat/Zamanlama - Saat Jeneratörleri PLL'ler Frekans Sentezleyicileri

Saat/Zamanlama - Gecikme Hatları

Saat/Zamanlama - IC Piller

Saat/Zamanlama - Programlanabilir Zamanlayıcılar ve Osilatörler

Saat/Zamanlama - Gerçek Zamanlı Saatler

Veri Toplama - ADC'ler/DAC'ler - Özel Amaçlı

Veri Toplama - Analog Ön Uç (AFE)

Veri Toplama - Analogdan Dijitale Dönüştürücüler (ADC)

Veri Toplama - Dijital Potansiyometreler

Veri Toplama - Dijitalden Analoğa Dönüştürücüler (DAC)

Veri Toplama - Dokunmatik Ekran Denetleyicileri

Gömülü - CPLD'ler (Karmaşık Programlanabilir Mantık Aygıtları)

Gömülü - DSP (Dijital Sinyal İşlemciler)

Gömülü - FPGA'lar (Alan Programlanabilir Kapı Dizisi)

Gömülü - Mikrodenetleyicili FPGA'lar (Alan Programlanabilir Kapı Dizisi)

Gömülü - Mikrodenetleyici Mikroişlemci FPGA Modülleri

Gömülü - Mikrodenetleyiciler

Gömülü - Mikrodenetleyiciler - Uygulamaya Özel

Gömülü - Mikroişlemciler

Gömülü - PLD'ler (Programlanabilir Mantık Aygıtı)

Gömülü - Yonga Üzerinde Sistem (SoC)

Arayüz - Analog Anahtarlar - Özel Amaçlı

Arayüz - Analog Anahtarlar Çoklayıcılar

Arayüz - CODEC'ler

Arayüz - Denetleyiciler

Arayüz - Doğrudan Dijital Sentez (DDS)

Arayüz - Sürücüler Alıcılar Telsizler

Arayüz - Kodlayıcılar Kod Çözücüler Dönüştürücüler

Arayüz - Filtreler - Aktif

Arayüz - G/Ç Genişleticiler

Arayüz - Modemler - IC'ler ve Modüller

Arayüz - Modüller

Arayüz - Sensör ve Dedektör Arayüzleri

Arayüz - Sensör Kapasitif Dokunmatik

Arayüz - Serileştiriciler Serileştiriciler

Arayüz - Sinyal Tamponları Tekrarlayıcılar Ayırıcılar

Arayüz - Sinyal Sonlandırıcılar

Arayüz - Özel

Arayüz - Telekom

Arayüz - UART'lar (Evrensel Asenkron Alıcı Verici)

Arayüz - Ses Kaydı ve Oynatma

Doğrusal - Amplifikatörler - Ses

Doğrusal - Yükselteçler - Enstrümantasyon OP Amperleri Tampon Amperleri

Doğrusal - Yükselteçler - Özel Amaçlı

Doğrusal - Amplifikatörler - Video Amplifikatörleri ve Modülleri

Doğrusal - Analog Çarpanlar Bölücüler

Doğrusal - Karşılaştırıcılar

Doğrusal - Video İşleme

Mantık - Tamponlar Sürücüler Alıcılar Telsizler

Mantık - Karşılaştırıcılar

Mantık - Sayaç Bölücüler

Mantık - FIFO Hafızası

Mantık - Flip Floplar

Mantık - Kapılar ve Eviriciler

Mantık - Kapılar ve Çeviriciler - Çok İşlevli Yapılandırılabilir

Mantık - Mandallar

Mantık - Multivibratörler

Mantık - Eşlik Üreteçleri ve Denetleyiciler

Mantık - Kaydırma Yazmaçları

Mantık - Sinyal Anahtarları Çoklayıcılar Kod Çözücüler

Mantık - Özel Mantık

Mantık - Çevirmenler Seviye Değiştiriciler

Mantık - Evrensel Veri Yolu İşlevleri

Bellek - Piller

Bellek - FPGA'lar için Yapılandırma Yönergeleri

Bellek - Denetleyiciler

PMIC - AC DC Dönüştürücüler Çevrimdışı Değiştiriciler

PMIC - Akü Şarj Cihazları

PMIC - Pil Yönetimi

PMIC - Mevcut Düzenleme/Yönetim

PMIC - Ekran Sürücüleri

PMIC - Enerji Ölçümü

PMIC - Tam Yarım Köprü Sürücüleri

PMIC - Kapı Sürücüleri

PMIC - Çalışırken Değiştirilebilir Denetleyiciler

PMIC - Lazer Sürücüleri

PMIC - LED Sürücüler

PMIC - Aydınlatma Balast Kontrolörleri

PMIC - Motor Sürücü Kontrol Cihazları

PMIC - OR Denetleyicileri İdeal Diyotlar

PMIC - PFC (Güç Faktörü Düzeltmesi)

PMIC - Güç Dağıtım Anahtarları Sürücüleri Yükler

PMIC - Güç Yönetimi - Uzmanlaşmış

PMIC - Ethernet Üzerinden Güç (PoE) Denetleyicileri

PMIC - Güç Kaynağı Denetleyicileri Monitörler

PMIC - RMS'den DC'ye Dönüştürücüler

PMIC - Süpervizörler

PMIC - Termal Yönetim

PMIC - V/F ve F/V Dönüştürücüler

PMIC - Voltaj Referansı

PMIC - Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Kontrolörleri

PMIC - Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatörleri

PMIC - Voltaj Regülatörleri - Lineer

PMIC - Voltaj Regülatörleri - Lineer + Anahtarlama

PMIC - Voltaj Regülatörleri - Lineer Regülatör Kontrol Cihazları

PMIC - Voltaj Regülatörleri - Özel Amaçlı

Özel IC'ler

Modüller

IGBT

IPM

tristörler

Doğrultucular

Güç kaynağı

Akıllı Güç Modülü

SCRGTO ve Diyot

FET

Darlington Transistörler

RF Modülleri

CNC ÜRÜNLERİ

KODLAYICI

Motor

Servo sürücü ve amplifikatör ve Servo

Diyot Modülü

Transistör Modülü

Anahtar Rölesi

PLC

Çevirici

Kontaktör & Kesici

Asansör Panosu

Endüstri Kontrolü

transistörler

Diyot

bipolar transistörler

Dirençler

Karbon Film Dirençleri

Çimento Dirençleri

Şasi Montaj Dirençleri

Yonga Direnci - Yüzey Montajı

Akım Algılama Dirençleri

Eriyebilir Talaş Direnci

Yüksek Hassasiyet ve Düşük TCR SMD Dirençleri

Yüksek Gerilim Direnci

LED Şerit Dirençler

MELF Direnci

Metal Alaşımlı Dirençler

Metal Film Direnci (TH)

Metal Sır Dirençleri

Metal Oksit Film Dirençler

Metal Oksit Dirençler

NTC Termistörleri

PTC Termistörleri

fotodirençler

Potansiyometreler ve Değişken Dirençler

Hassas Potansiyometre

Direnç Ağları ve Dizileri

Direnç Ağları ve Dizileri (TH)

Ultra Düşük Dirençler (SMD)

Değişken Dirençler

varistörler

Tel sargılı dirençler

kapasitörler

Alüminyum Elektrolitik Kapasitörler - SMD

CL21 Kondansatör

Seramik Disk Kapasitörler

Yüksek Gerilim Kondansatörleri

Metalize Polyester Film Kapasitör

Çok Katmanlı Seramik Kondansatörler MLCC - Kurşunlu

Çok Katmanlı Seramik Kondansatörler MLCC - SMD/SMT

Mylar Kapasitör

Niyobyum Oksit Kondansatörler

Polyester Film Kapasitörler

Katı Polimer Elektrolitik Kondansatör

Süper kapasitörler ve Ultra kapasitörler

Bastırma Kondansatörleri

tantal kapasitörler

Düzelticiler Değişken Kapasitörler

İndüktörler ve Ferrit Boncuklar ve Transformatörler

Antenler

Akım transformatörleri

Genel İndüktörler (TH)

HF İndüktörleri

İndüktörler (SMD)

Hat filtresi

Güç İndüktörleri

Güç transformatörü

RJ45 Trafo

Radyal İndüktör (TH)

Dairesel indüktörler

kristaller

49S

49SMD

49U

Seramik Rezonatörler

DIP Osilatörleri(XO)

Radyal Silindir Kristalleri

TESTERE Rezonatörleri

SMD Kristalleri

SMD Osilatörleri(XO)

Konnektörler

AV Konnektörleri

Ses ve Video Konnektörleri

Muz ve Uç Konnektörleri

Kart Kenar Konnektörleri

Dairesel Konnektörler

Konnektör - Kart Yuvaları

Konnektörler

Konnektörler - Aksesuarlar

Konnektörler - Muhafazalar

Kişiler

D-Sub Konnektörler

Ethernet Konnektörleri/Modüler Konnektörler

FFC FPC (Düz Esnek) Konnektörler

Fiber Optik Konnektörler

IC ve Bileşen Soketleri

LED Işık Boruları

Ara Konnektörler (Karttan Karta)

PCB Konnektörleri - Başlıklar Erkek Pimler

PCB Konnektörleri - Başlıklar Prizler Dişi Soketler

PCB Konnektörleri - Muhafazalar

Güç Konnektörleri

RF Konnektörleri/Koaksiyel Konnektörler

Şantlar ve Süveterler

Klemensler - Aksesuarlar

Klemensler - Bariyer Blokları

Klemensler - Din Ray Kanalı

Klemensler - Başlıklar Fişler ve Soketler

Terminaller

Test Klipleri

Test Noktaları/Test Halkaları

USB Konnektörleri

Belirtilmemiş Bağlayıcılar

Vidalı kablolama

Yay tipi kablolama

Tak-Çıkar Terminal Blokları

Duvar Klemensleri

Otomotiv Terminalleri

Terminal Muhafazaları Yalıtım Manşonları ve Blokları

Hızlı Ayırma Tel Konnektörleri ve Terminaller

Yedek ve Aşınma Aletleri

Otomotiv Konnektörleri

PCB Konnektörleri

SFP alıcı-vericileri

100BASE SFP

1000BASE SFP

CWDM SFP'si

DWDM SFP'si

BIDI SFP'si

SONET/SDH SFP'si

2G/4G SFP

Özelleştirilmiş SFP

SFP+ Alıcı-vericiler

10G SFP+

BiDi SFP+

CWDM SFP+

DWDM SFP+

8G/16G SFP+

Özelleştirilmiş SFP+

XFP Alıcı-Vericileri

10G XFP

BIDI XFP'si

CWDM XFP'si

DWDM XFP'si

Özelleştirilmiş XFP

40G/100G Alıcı-Vericiler

40G QSFP+

100G QSFP28

100G CFP

100G CFP2

100G CFP4

25G SFP28

100G Müşteri Deneyimi

Özelleştirilmiş 40G/100G

40G BiDi QSFP+

Aktif Optik Kablolar

10G SFP+'dan SFP+ AOC'ye

40G QSFP+'dan QSFP+ AOC'ye

40G QSFP+ - 4xSFP+ AOC

40G QSFP+'dan 8xLC AOC'ye

100G QSFP28 AOC

Özelleştirilmiş AOC

25G SFP28 AOC

100G QSFP28 - 4xSFP28 AOC

56G QSFP+'dan QSFP+'ya

Doğrudan Bağlantı Kabloları

10G SFP+'dan SFP+ DAC'a

40G QSFP+'dan QSFP+ DAC'ye

40G QSFP+ - 4xSFP+ DAC

25G SFP28'den SFP28 DAC'ye

100G QSFP28'den QSFP28 DAC'ye

100G QSFP28 - 4 SFP28 DAC

Özelleştirilmiş DAC

56G QSFP+'dan QSFP+'ya

Fiber optik HDMI kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu

MTP/MPO Plenum Gövdeleri

MTP/MPO-LC Plenumu

MTP/MPO LSZH Gövdeleri

MTP/MPO-LC LSZH

OM4 40 100 Gb 50/125 Çoklu Mod

OM3 10Gb 50/125 Çoklu Mod

OM2 50/125 Çoklu Mod

OM1 62.5/125 Çoklu Mod

OS2 9/125 Tekli Mod Tek Yönlü

OS2 9/125 Tekli Mod Çift Yönlü

OM5 40G 100G 50/125 Çoklu Mod

Değiştirilebilir LC Kabloları

Uniboot LC Kabloları

Ultra Düşük Kayıplı LC SMF

Ultra Düşük Kayıplı LC MMF

BIF Fiber Kablolar

Zırhlı Patch Kablolar

Diğer Telsizler

Dönüştürücü Modülleri

3G/HD-SDI SFP

GBIC alıcı-vericileri

PON alıcıları

Telsiz Aksesuarları

APP üzerinden sorgulama ve sipariş, istediğiniz zaman takip bilgilerini kontrol edin.

UTSOURCE APP

İndir>>

Artı %6-%10 indirim+Maksimum 500 $ kupon

PLUS üyesi

Kontrol et>>

Basit yükleme, bir saniyede maliyeti hesaplama

BOM akıllı tahsis

Kontrol et>>

Elektronik bileşenleri arayın ve veri parametrelerini görüntüleyin

Utsource Veri Sayfası

Kontrol et>>

Veri Sayfasını İndirin

Hızlı Teslimat, Yüksek Kalite,Daha İyi Fiyatlar

PCB Özelleştirme

Kontrol et>>

    Alternate Text
    Alternate Text

    Kapsamlı çip verileri

    Çip görünümünün çok açılı gösterimi

    Kontrol et
    Alternate Text Alternate Text Alternate Text
    Alternate Text Alternate Text Alternate Text

    Fiziksel fotoğraflar

    Detaylı ürün açıklaması

    Kontrol et
    Alternate Text Alternate Text Alternate Text
    Alternate Text Alternate Text Alternate Text

    Dear customers, due to the implementation of the GDPR policy in Europe, UTSOURCE has also made adjustment accordingly to meet the policy requirements. Please read the new privacy policy carefully and this window will no longer pop up after you accept it.

    Tüm UTSOURCE Şartlar ve Koşulları kabul ediyorum,Gizlilik Bildirimi
    Agree Later Onayla

    Delivery Address

    Alternate Text

    + Adres Ekle

    Onaylayın

    Yeni Gönderi Adresi

    *Ülke/Bölge :
    *İletişim :
    *Cep Telefonu:
    +

    * Takip bilgilerini zamanında alabileceğinizden emin olmak için lütfen cep telefonu numarasını doğru bir şekilde doldurun.

    Ülke Kodu
    *Ev Adresi :
    *ilçe :
    İl :
    *İl :
    *Posta kodu :
    Lütfen 5 haneli yeni bir posta kodu girin..
    Şirket :
    İptal
    Onayla

    Ücretsiz Arama

    (888) 766 5577 USA & Kanada

    +52 5515436027
    +52 5515436028 Meksika

    +55 21 3609 8727 Brezilya

    (800) 137235 İtalya

    (900) 649657 İspanya

    sales@utsource.com

    +1 (312) 899-4831 WhatsApp

    KÜRESEL ÖDEMELER

    Küresel lojistik

    footShip
    Copyright © 2022 Power by UTSOURCE INTERNATIONAL LIMITED ISO/IEC 20000-1:2011,ISO/IEC 27001:2013 鄂ICP备2021003526号-1